Mekanik ve Endüstriyel Tesisat Konularında Yüksek Kalite

Yerleşik yaşama geçtiğinden ve ateşi keşfinden bugüne insanoğlu, hem konfor sağlamak hem de üretim ihtiyaçlarını karşılamak için ısıyı, suyu ve havayı bir yerden başka bir yere taşımak için çok çeşitli yöntemler geliştirmiştir. Binlerce yıllık geçmişi olan bu hikaye, günümüzde “mekanik mühendislik” olarak tanımlanmış olup, Matesis Mühendislik olarak ana hizmet kolumuzu oluşturmaktadır.

2016 yılında İzmir’de kurularak, günümüze kadar tamamladığı işlerde büyüme ivmesi gösteren Matesis Mühendislik, TOBB tarafından 2021 yılında Türkiye’nin en hızlı büyüyen 16. Firması olarak ödüllendirilmiştir. Kurulduğu ilk günden bugüne şirketimiz gün geçtikçe lüksten öte ihtiyaç haline gelen ısıtma, soğutma, havalandırma konusunda projelendirme kademesinden, devreye alma ve işletme noktasına kadar her türlü yapıların benzer gereksinmelerine cevap vermeyi hedeflemiştir. Hastaneler, oteller, alışveriş merkezleri, endüstriyel tesisler, iş merkezleri, konutlar ve diğer yapılarda tüm bu ve benzeri hizmetler sağlanmaya çalışılırken şiketimizin garanti ve sorumluluğu altında ilgili kanun, yönetmelik ve uluslararası şartnamelere uygun olarak ekonomik, enerji verimliliği yüksek ve çevreye duyarlı sistemlerin müşteriye teslim edilmesi ana politikamız olarak benimsenmiştir.

‘’Kalitemiz mükemmeliyetçiliğimize dayalıdır.’’

Matesis Mühendislik olarak hizmet verdiğimiz tasarım, danışmanlık ve taahhüt alanlarında günümüz modern kompleks yapıları için gelişmiş teknoloji, bilgi ve deneyimi eklemleyerek mekanik projelerde doğru malzeme, optimal maliyet ve zaman çözümleri üretiriz.

Bilginin proje bazlı optimizasyonunu sağlayarak tasarım aşamasından saha süreçlerine, tüm adımlarda müşterilerimizin yanında olur, projeyi çevresel, kültürel, maliyet, hız, güvenilirlik ve kalite başlıklarıyla bütünsel ele alırız.

Kadromuzda görev alan uzmanlarımızla proje ihtiyaçlarına göre ekiplerimizi oluşturup, odaklanmış bilgi ve tecrübe ile mükemmelliği hedef alırız.

Attığımız her adımda, bizi biz yapan değerlerimiz olan Akılcılık, Gelişim, Saygı, Azim ve Beraberlik en kıymetli rehberimiz. Biz, çevresel, sosyal ve ekonomik açıdan sürdürülebilir bir dünya için mühendislik ve teknoloji gücünü stratejik becerileri ile birleştirerek yenilikçi girişimlerde bulunuyoruz. İşimizi en iyi şekilde yaparken toplumda değer yaratma hedefini de ön planda tutuyoruz. Başarımızı, sürekli gelişen ve geliştiren, yenilikleri takip eden, yaptığı işlerle olduğu kadar, gönüllülük faaliyetleriyle de toplumda değer yaratan büyük bir ekip olmaya borçluyuz!

Hizmet Verdiğimiz Yapı Segmentleri:

  • Hastaneler ve Medikal Yapılar
  • Endüstriyel Tesisler
  • İş ve Yaşam Merkezleri
  • Ticari Yapılar
  • Oteller
  • Alışveriş Merkezleri
  • Rezidans ve Konutlar

Kurumsal Bilgi:

Şirket Ünvanı:

MATESİS MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK PROJE DAN.İNŞ.TAAH.VE TİC.A.Ş.

Şirket Merkez Adresi:

ADALET MAH. ANADOLU CAD. NO: 40 İÇ KAPI NO:606 BAYRAKLI/İZMİR

Vergi Dairesi:

KARSIYAKA VERGİ, DAİRESİ / 6130891417