Devamlılık ve Güçlü Kurumsal Altyapı

2016’dan Beri Kendimizi Sürekli Geliştiriyor, Kurumsal Altyapımızı Her Gün Büyütüyoruz. Çalışanlarımız, Müşterilerimiz, Tedarikçilerimiz ve Diğer Tüm Paydaşlarımız ile Sağlam ve Sürdürülebilir İlişkiler Kuruyoruz.

Kurulduğumuz Günden Bugüne Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde İzmir Makine Mühendisleri Odası ile Koordineli olarak Toplam 5 Çalışma Ofisi, 2 Eğitim ve Toplantı Salonu, 1 Adet Numune ve Test Laboratuvarı İle Yaklaşık 400 M2   Merkez Ofis Binasında Başta İzmir Olmak Üzere Tüm Türkiye’de Faaliyetlerimizi Sürdürmekteyiz.

Matesis Mühendislik A.Ş. Mekanik Tesisat Sektöründe Geniş Teknik Ofis Kadrosu, Tecrübeli Şantiye Ekibi ve Lojistik Altyapısıyla Bornova’da 1500 MKapalı-500 M2 Açık Alanda Merkez Depo Faaliyetlerini Sürdürmektedir.

2016 Yılında İzmir’de Kurularak Günümüze Kadar Tamamladığı İşlerde Büyüme İvmesi Gösteren Matesis Mühendislik A.Ş., TOBB’un Düzenlediği Türkiye 100 Listesinde En Hızlı Büyüyen Firmalar Arasında Türkiye’de 16. Sırada Yer Alırken, İzmir’de 2. Sırada Yer Almaktadır. 

Matesis Mühendislik A.Ş. %681’lik Büyüme Oranıyla Türkiye’de En Hızlı Büyüyen 4 Mühendislik Firmasından Biri Olarak Listeye Girmeyi Başarmıştır.