Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi açıklandı. Matesis Mühendislik A.Ş. ilk 100’e giren firmalar listesinde, İzmir’de 2. sırada, Türkiye genelindeyse 16. sırada yer aldı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde, Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV), TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (ETÜ) iş birliğinde ve Vodafone Business sponsorluğunda düzenlenen “TOBB Türkiye 100 Ödül Töreni”, TOBB İkiz Kuleler Konferans Salonu’nda yapıldı.

Matesis Mühendislik A.Ş. ,Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen Şirketleri sıralamasında ilk 100 listesine girmeyi başardı.

Matesis A.Ş ilk 100’e giren firmalar listesinde, İzmir’de 2. sırada, Türkiye genelindeyse 16. sırada yer aldı.

İlk 100’deki şirketler, Türkiye’den 13 kat daha hızlı büyüdü. Çalışma sonucunda listeye 29 ilden 32 ayrı sektörden şirket girdi. En hızlı büyüyen şirketlerin 33’ü İstanbul’dan, 14’ü Ankara, 9’u ise İzmir’den çıktı.

Matesis A.Ş Yönetim Kurulu ödüllerini bugün Ankara’da düzenlenen törende Ticaret Bakanı Dr. Mehmet Muş ve TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun elinden aldı.

Matesis Mühendislik A.Ş. yöneticisi İrfan İnanç Yıldız, “Bizlere bu gururu yaşatan başta iş ortağımız olarak gördüğümüz müşterilerimize, tüm yönetim ekibimize ve çalışanlarımıza teşekkürü bir borç biliriz. Bu ödül bize bu onuru yaşatan herkesin…” dedi.

Kaynak: Ege Postası