Tasarım ve Montaj Uygunluk Raporu

Matesis Mühendislik A.Ş. Anahtar teslim tüm projelerinde tasarımdan başlayarak test ve devreye alma süreçlerini onaylanmış kuruluşlardan 3. taraf uygunluk raporu ile tescilliyor.

Matesis Mühendislik A.Ş. Kuruluşundan Bugüne “Mühendisliğin Ölçmeyeni Ölçülebilir Hale Getirmek, “Ölçülebileni ’de Ölçmek İlkesiyle Çalışmalarını Sürdürmektedir.

2016 Yılından Bugüne;

Gerçekleştirdiği 70 ‘i Aşkın Anahtar Teslim Çok Amaçlı Bina Projelerinde Öncelikle Tasarımdan Başlayarak, İmalat ve Montaj ile Test ve Devreye Alma Süreçlerinin Her Aşamasında Onaylanmış 3. Taraf Kuruluşlardan Uygunluk Raporu Alarak İş Süreçlerini Kalite Yönetim Sistemine Uygun Olarak İzlenebilir Kılmakta ve Tam Güven Zemini Yaratmaktadır. Bu Durum İş Süreçlerinin İşletme Körlüğünü Engellemekte, Enerji Verimliliğini En Üst Seviyeye Taşımakta ve Üretim Süreçlerindeki Oluşabilecek Riskleri Sınırlamaktadır. Ortak Aklı Oluşturma Anlayışı ile Yürüttüğümüz Bu Süreçler Verimliliğimizi ve Güvenilirliğimizi En Üst Seviyeye Taşımaktadır. 

Kamu Kurumu Niteliğindeki Meslek Kuruluşumuz Olan Makine Mühendisleri Odası Bilindiği Üzere Sektörümüzde Birçok Alanda Onaylanmış Kuruluş İşlevi Görmektedir.

Makine Mühendisleri Odası ile Gerçekleştirdiğimiz Protokol ile Tüm İmalatlarımız;

  1. Tasarım Uygunluk Raporu.
  2. İmalat ve Montaj Uygunluk Raporu.
  3. Kaynaklı İmalat Yapılan Birleşimlerini Uygunluk Raporu.

Makine Mühendisleri Odasının Uzman Ekiplerince Hazırlanıp Raporlanmaktadır.